lek.dent. Monika Kruszyńska - endodoncja, protetyka

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W swojej praktyce zajmuje się specjalistycznym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, protetyką (licówki, korony, mosty), stomatologią estetyczną oraz leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych. Dążąc do perfekcji, regularnie podnosi swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach na terenie całego kraju. Poza pracą szczęśliwa mama, miłośniczka dobrej muzyki.

dentalprotetica-lek.dent. Monika Kruszyńska-endodoncja, protetyka
dentalprotetica - lek.dent. Ewa Gajewska - ortodoncja

lek.dent. Ewa Gajewska - ortodoncja

Absolwentka Akademi Medycznej w Warszawie. Od początku swojej pracy zawodowej związana z dziedziną ortodoncji. Prowadzi leczenie dzieci, młodzieży oraz dorosłych za pomocą aparatów stałych i ruchomych. Wiedzę i doświadczenie zdobywa uczestnicząc w kursach, szkoleniach prowadzonych przez najwybitniejszych w tej dziedzinie. Swoich pacjentów otacza opieką, tak aby, każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze.

lek.dent. Julia Reymond - spec. chirurgia stomatologiczna , implantologia

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista w zakresie chirurgii stomatologicznej. Wieloletni pracownik Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, implantoprotetyki. W swojej pracy stosuje najnowsze metody diagnostyki i leczenia. Autorka licznych prac naukowych i czynna uczestniczka szkoleń oraz konferencji.
dentalprotetica - lek.dent. Julia Reymond - chirurgia stomatologiczna, implantologia

lek.dent. Damian Ładak

Absolwent Uniwersytety Medycznego w Lublinie. Aktualnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. W pracy stara się zwalczać dentofobię zarówno u dzieci jak i dorosłych, dzięki doświadczeniu nabytym w Poradni Stomatologii Dziecięcej oraz Poradni Narkoz. W kręgu zainteresowań znajduje się także chirurgia stomatologiczna, odbudowy estetyczne oraz protetyka. Wiedzę oraz doświadczenie w tych dziedzinach pogłębia praktyką oraz kursami doskonalącymi. Celem jaki stawia sobie w karierze jest kompleksowe oraz wielospecjalistyczne leczenie pacjentów. Motto w pracy codzennej : " Przyjmuj pacjenta tak jak sam chciałbyś być przyjęty". W życiu prywatnym interesuje się podróżami, sportem oraz dobrym filmem.

lek.dent. Marta Stefanowicz

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną oraz endodoncją. Swoje kwalifikacje nieustannie podnosi dzięki uczestnictwu w wielu specjalistycznych kursach. Stomatologia dla niej to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja.Prywatnie szczęśliwa mama. Miłośniczka sportów zimowych.

lek.dent. Bartłomiej Grudziecki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, uczestnik licznych kursów praktycznych i kongresów stomatologicznych. W swojej pracy zawodowej zajmuje się dziedziną stomatologii tj.:endodoncja, stomatologia zachowawcza, pedodoncja-leczenie dzieci, protetyka, stomatologia estetyczna. Posiada dużą wiedzę zawodową i zdolności manualne.

higienistka Justyna Długosielska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Zdobyte wykształcenie z zakresu nauk biologicznych umożliwia jej szersze zrozumienie pojęć z zakresu stomatologii. Zainteresowanie środowiskiem stomatologicznym skłoniło ją do pogłębiania swojej wiedzy w Szkole Medycznej na kierunku higienistka stomatologiczna. Doświadczenie zawodowe pozwala jej na pracę z lekarzami różnych specjalności - czynnie asystuje przy zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, endodoncji. Jej celem jest szerzenie swojej wiedzy poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Uśmiechnięta, profesjonalna, otwarta na nowe doświadczenia zawodowe.
dentalprotetica - asyst. stom. Justyna Antolak

higienistka Milena Popielarska

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej na kierunku higiena dentystyczna. Wykonuje zabiegi higieniczno-profilaktyczne niezbędne w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia jamy ustnej. Praca którą wykonuje jest jej pasją, dlatego czynnie uczestniczy w kursach z zakresu higieny stomatologicznej.

tech.dent. Maciej Kruszyński

Z techniką dentystyczną związany od 2002 roku swoje doświadczenie zdobywał w najlepszych laboratoriach. Zajmuje się najnowszymi techologiami prace w 3D i CAD/CAM. Uczestnik kilkudziesięciu kursów w Polsce i zagranicą. Uwielbia piłkę nożną.

dentalprotetica - tech.dent. Maciej Kruszyński
dentalprotetica - mgr.inż. Joanna Kasiak

mgr.inż. Joanna Kasiak

Absolwentka Studium Medycznego w Warszawie na ul.Nowy Zjazd. Dyplom technika dentystycznego uzyskała w 2003 roku. W okresie swojej pracy przeszła wszystkie działy, zajmuje się ceramiką, kompozytem i wysokoestetycznymi odbudowami. Prywatnie tańczy salsę i uwielbia gotowanie. 

tech.dent. Piotr Szulczewski

Dyplom technika dentystycznego uzyskał w 2012 roku. W laboratorium zajmuje się podbudowami pod implanty, korony, mosty, uwielbia protezy szkieletowe. Miłosnik dobrej muzyki i fotografii.

dentalprotetica - tech.dent. Piotr Szulczewski

tech.dent. Dorota Mikołajczyk

Ukończyła Studium Medyczne w Warszawie na ul.Nowy Zjazd. Pracuje jako technik dentystyczny 16 lat. W laboratorium wykonuje protezy ruchome, szyny, aparaty. Prywatnie lubi prace w ogrodzie.