• leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa

    specjalistyczna przychodnia dentystyczna Warszawa
    USŁUGI

OFERUJEMY NASZYM PACJENTOM PEŁEN ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

warszawa licówki porcelanowe

Protetyka

Dziedzina stomatologii zajmująca się odbudową braków zębowych, odbudową złamanych zębów, korygowaniem ustawienia i kształtu zębów. Dzięki różnym rozwiązaniom, poprawiamy estetykę i przywracamy komfort w jamie ustnej pacjenta. 
Protetyka stomatologiczna w naszej klinice to najwyższa jakość wykonania za przystępną cenę. Wykonujemy licówki, mosty, korony, protezy i wiele innych. Klinika DENTALPROTETICA w zakresie protetyki stosuje zawsze najwyższej klasy materiały i posiada własne laboratorium protetyczne. Zapewniamy najwyższą jakość leczenia protetycznego w pełnym zakresie. Zanim pacjent zostanie poddany leczeniu opracowany zostaje indywidualny plan leczenia, w którym praktycznie zawsze aktywnie uczestniczą endodonci, chirurdzy , periodontolodzy, ortodonci i technicy dentystyczni. Umożliwia to wybór optymalnej metody protetycznej. Każdy etap konsultujemy z pacjentem, który aktywnie uczestniczy w procesie leczenia.

warszawa wybielanie zębów

Leczenie kanałowe pod mikroskopem (Endodoncja)

Wąska dziedzina stomatologii, dotycząca eliminowania nieodwracalnych zapaleń miazgi, które powstały na skutek ubytku próchnicowego, złej higieny jamy ustnej ale również urazu. Podczas zabiegu usuwana jest zainfekowana tkanka zęba, następnie kanał korzeniowy jest oczyszczany i dezynfekowany. Ostatecznym etapem jest wypełnienie kanału płynną,ciepłą gutaperką. 
W naszej klinice oferujemy Państwu leczenie kanałowe z wykorzystaniem materiałów, narzędzi, urządzeń najnowszej generacji. Każde leczenie wykonujemy przy użyciu mikroskopu, co dodatkowo pozwala nam precyzyjnie wykonać zabieg.
Przy użyciu mikroskopu stomatologicznego wykonujemy:
- usunięcie zębiniaka 
- usunięcie złamanych narzędzi
- usunięcie wkładów koronowo - korzeniowych
- zamknięcie perforacji
- odnalezienie dodatkowych kanałów
- udrożnienie kanałów zobliterowacych
- powtórne leczenie kanałowe

licówki porcelanowe warszawa


Ortodoncja

Głównym celem współczesnej ortodoncji, jest profilaktyka i leczenie wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz wad wymowy u dzieci, młodzieży i dorosłych. Wybór metody leczenia, uzależniony jest od wieku pacjenta, rodzaju i stopnia zaawansowania wady. Leczenie prowadzone przez lekarza ortodontę, ma na celu przywrócić prawidłową relację pomiędzy szczęką górną a dolną czyli tzw. fizjologiczne zwarcie oraz właściwe uszeregowanie zębów w łukach zębowych.
 

ortodonta warszawa

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to dziedzina, która upiększa uśmiech.Obejmuje wszystkie zabiegi poprawiające wygląd zębów. W naszym gabinecie oferujemy : zabiegi higieniczno - profilaktyczne, wybielanie zębów, wysokoestetyczne wypełnienia, wykonanie licówek porcelanowych oraz wykonanie koron i mostów pełnoceramicznych. 
 

licówki porcelanowe warszawa

Stomatologia zachowawcza

Dzięki zabiegom z zakresu stomatologii zachowawczej, możemy wyeliminować ogniska próchnicy i zachować ząb w naturalnym kształcie . Jak wiadomo, próchnica jest najbardziej znaną chorobą występującą w jamie ustnej. Dzięki leczeniu zachowawczemu przedłużamy żywotność zębów, ich funkcję i wygląd.

leczenie kanałowe pod mikroskopem warszawa

Stomatologia dziecięca (PEDODONCJA)

Klinika Stomatologiczna DENTALPROTETICA zapewnia Państwu opiekę w stomatologii dziecięcej przez lekarzy stomatologów, którzy doświadczeni są w zakresie leczenia dzieci. Jeżeli maluch boi się dentysty istnieje możliwość odbycia wizyt adaptacyjnych, które pomogą w wyeliminowaniu lęku przed leczeniem. Leczenie zębów u dzieci w naszym gabinecie zawsze odbywa się w miłej atmosferze, a dla naszych małych pacjentów mamy wiele niespodzianek ,w postaci kolorowych wypełnień i nie tylko. 

wybielanie zębów warszawa

Profilaktyka

Zabiegi profilaktyczne mają na celu zapobiegać powstawaniu próchnicy ale również wykrywać wczesne zmiany próchnicowe, stany chorobowe jamy ustnej. Do zabiegów profilaktycznych zaliczamy: regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym, co najmniej raz na 6 m-cy, umiejętne szczotkowanie zębów z wykorzystaniem do tego odpowiednich preparatów tj. pasty do zebów, szczoteczki, płukanki , nici dentystyczne, higienizację jamy ustnej w tym scaling i piaskowanie 
oraz bardzo ważną profilaktykę z użyciem fluoru.
 

warszawa ortodonta

Wybielanie zębów

Zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który ma na celu wybielenie i rozjaśnienie koloru zęba. Zabieg ten wychodzi na przeciw pacjentom, dla których piękny uśmiech jest istotnym elementem zdrowia i własnego wizerunku.
Wybielanie zębów u stomatologa pozwala uzyskać szybki efekt w najbardziej zdrowy i nieinwazyjny sposób. 
Przed przystąpieniem do zabiegu w naszym gabinecie, niezbędna jest wizyta stomatologiczna, podczas której pacjent poddawany jest wnikliwemu badaniu jamy ustnej. Ważne jest, iż zabieg może być wykonany tylko wtedy , gdy wszystkie zęby są zdrowe, wypełnienia są szczelne. Wykonywane metody wybielania w naszym gabinecie są w pełnie bezpieczne dla pacjenta.
 

porcelanowe licówki warszawa

Implantologia

Implanty zębów to sztuczne korzenie zębowe, zaś protetyka oparta na implantach daje efekt zębów naturalnych. Dają one pewność, że wykonane na nich prace protetyczne będą tak osadzone, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o podrażnienia dziąseł oraz innych przykrych dolegliwości. Najważniejszą rzeczą w implantologii jest fakt, że dają one taki sam komfort życia jak nasze naturalne i zdrowe zęby. Pamiętaj jednak, że wszczepianie implantów to nie tylko estetyka, ale również zabieg dotyczący chirurgii szczękowej i protetyki. Przy użyciu implantów w DENTALPROTETICA, jesteśmy w stanie odtworzyć wszystkie brakujące zęby od pojedynczych braków poprzez bezzębie.

licówki porcelanowe

Chirurgia

Takie sytuacje jak dyskwalifikacja zęba do dalszego leczenia zachowawczego lub leczenie kanałowego czy inne wskazania ortodontyczne lub protetyczne kwalifikują pacjenta do zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. W naszej klinice oferujemy pełen zakres zabiegów , które prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów chirurgii szczękowo-twarzowej. Precyzja, profesjonalizm i bezpieczeństwo to oferta naszej kliniki stomatologicznej.

ortodonta warszawa

Diagnostyka RTG

W naszym gabinecie stomatologicznym istnieje możliwość wykonania zdjęcia rvg. Zapraszamy do skorzystania z naszej diagnostyki RTG również osobom, które nie korzystają z leczenia w naszej klinice stomatologicznej. Wykwalifikowany i doświadczony personel zadba o Państwa bezpieczeństwo przeprowadzonego badania radiologicznego. 

kanałowe leczenie pod mikroskopem

Własne laboratorium protetyczne

Nasza klinika posiada na miejscu w pełni wyposażone własne laboratorium protetyczne. Najnowocześniejsze technologie i wykwalifikowana kadra techników dentystycznych sprosta każdym oczekiwaniom pacjenta.